Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej otwierany w nowym oknie

EFS

Serwis Projektu Razem Przeciw Wykluczeniu Społecznemu otwierany w nowym oknie

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj113
mod_vvisit_counterWczoraj309
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1409
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1082

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Aktualności

Nabór na Listę Rezerwową Uczestników Projektu pn. "Internet w domu - cyfrowe okno na świat"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 13 czerwca 2014

Miasto Wodzisław Śląski ogłasza nabór na Listę Rezerwową Uczestników Projektu pn. "Internet w domu - cyfrowe okno na świat" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Wypełniony i podpisany, przez Osobę Zgłaszającą lub w przypadku osób niepełnoletnich rodzica bądź opiekuna prawnego, formularz zgłoszenia do projektu, deklarację oraz wymagane załączniki należy złożyć w terminie do 20 czerwca 2014 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Dokumenty rekrutacyjne znajdują się: w wersji papierowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego - Biurze Funduszy Europejskich, oraz pod ponizszymi linkami:

Regulamin

Załącznik 1 - Formularz zgłoszeniowy do projektu

Załącznik 2A - Deklaracja uczestnictwa w projekcie - osoba dorosła

Załącznik 2B - Deklaracja uczestnictwa w projekcie - osoba niepełnoletnia niepełnosprawna

Załącznik 3A - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Załącznik 3B - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - niepełnosprawne dziecko

Załącznik 4 - Oświadczenie o wysokości dochodów i liczbie osób w gospodarstwie domowym

   

!!! WAŻNE !!! Informacja ws. zasiłków dla opiekunów osobom, które utraciły prawo do świadczenia pielęgnacyjnego z dniem 1 lipca 2013 r.

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 15 maja 2014

W dniu 15 maja 2014 r. weszła w życie ustawa z dnia 4 kwietnia 2014 r. o ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów (Dz. U. z 2014 r. poz. 567).

Ustawa określa warunki nabywania oraz zasady ustalania i wypłacania zasiłków dla opiekunów osobom, które utraciły prawo do świadczenia pielęgnacyjnego z dniem 1 lipca 2013 r., w związku z wygaśnięciem z mocy prawa decyzji przyznającej prawo do świadczenia pielęgnacyjnego.
Zgodnie z nowymi przepisami zasiłek dla opiekuna przysługuje osobie, jeżeli decyzja o przyznaniu jej prawa do świadczenia pielęgnacyjnego wygasła z mocy prawa z dniem 1 lipca 2013 r.

Więcej: !!! WAŻNE !!! Informacja ws. zasiłków dla opiekunów osobom, które utraciły prawo do świadczenia pielęgnacyjnego z dniem 1 lipca 2013 r.

   

Rekrutacja do projektu "Internet w każdym domu" rozpoczęta

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 31 marca 2014

W dniu dzisiejszym (31 marca 2014r.) rozpoczyna sie rekrutacja do projektu "Internet w każdym domu. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego".

I etap rekrutacji planowo powinien się zakończyć dnia 11 kwietnia 2014 r.W tegorocznym projekcie realizowanym przez Miasto przewidziane jest 70 miejsc dla wodzisławian. Każdy z uczestników projektu otrzyma sprzęt komputerowy wraz z darmowym dostępem do Internetu. Przewidziano również szkolenia z obsługi komputera i Internetu.

Więcej: Rekrutacja do projektu "Internet w każdym domu" rozpoczęta

   

Strona 7 z 38